DOPLNKY

Vybrali sme pre vás tie najzaujímavejšie doplnky :)


Le Mans II otočno-výsuvné kovanie - police sa pohybujú s minimálnou námahou

a ponúkajú prehľadnosť a optimálny prístup.


Garnitúra kovania Magic Corner - veľmi dobrá obsluha - čelné dvierka s pripevnenými policami sa vysunú do strany a zadné police sa automaticky vysunú z rohu do prednej časti skrinky.


Blum Aventos - vyklopenie, skladanie, zdvíhanie, kývanie.

AVENTOS HF je riešenie pre vysoké a stredné horné skrinky s deleným čelom, do kuchyne i obývacích priestorov.

AVENTOS HS ponúka kompaktný program pre veľké a ťažké výklopy.

AVENTOS HL presvedčivo vyrieši aj špeciálne montážne situácie, napr. integráciu elektrických zariadení do vysokej skrinky.

AVENTOS HK znamená prehľadný program a množstvo variantov pri projektovaní.

AVENTOS HK-XS ponúka široký priestor návrhárom pri malých, vysoko umiestnených skrinkách, napr. pri použití nad kuchynským odsávačom pár v kuchyni alebo v kúpeľni nad umývadlom.


SERVO-DRIVE - jednoduché ťuknutie do čela bez úchytky alebo jemné potiahnutie za úchytku. Zásuvky a čelné výsuvy sa automaticky otvárajú s elektrickou podporou.


Optimálne využitie priestoru v rohu.

Pracovná plocha sa často nachádza v rohu. S rohovými plnovýsuvmi sú pracovné kuchynské pomôcky a iné veci vždy dobre prístupné a po ruke tam, kde sú potrebné.


Zabudovateľná zásuvka Twist - vďaka kompaktnému dizajnu a nízkej vstavanej hĺbke je možné ju priestorovo úsporne integrovať do pracovného stola alebo pracovnej kuchynskej dosky.


Elektrické zásuvky určené na montáž do nábytku /kuchyne, kancelárie/.    Výsuvné zásuvkovnice poskytujú energiu na pracovnú dosku a sú skryté, keď sa nepoužívajú.